(Zdroj: Herminapress.cz ) 26x FOTO

Hanka Kynychová dokončila stěhování století! Teď má Fitko na Pankráci

Instruktorka fitness Hana Kynychová se konečně dočkala a po dlouhých peripetiích přestěhovala svoje fitko do nových prostor na pražské Pankráci. V den openingu nebylo sice ještě všechno jak se patří, ale zbývalo doladit už jen maličkosti.

„Bylo to hodně starostí a nervů. Večer před otvíračkou jsem pořád ještě něco uklízela, utírala a vylepšovala. Ale řekla jsem si, že další den otevřeme, i kdybych tu měla strávit celou noc. Zbývá dodělat jen pár věcí a můžeme provoz spustit naplno,“ libovala si nezdolná Hanka a přiznala, že nebýt pomoci manžela, rodiny a kamarádů, tak by to nezvládla.

Nové Fitko Hany Kynychové si přišlo první den prohlédnou spousta známých tváří, které zároveň plnily funkci kmotrů.

„Já jsem tady omylem, protože cvičení bytostně nesnáším. Ale obdivuji Hanku, co všechno při svých povinnostech zvládá a jak vypadá. Asi to cvičení v našem věku má něco do sebe,“ vysekla poklonu na adresu Hanky Bára Šporclová Kodetová.

To zpěvačka Heidi Janků si nechávala otevřená pomyslná zadní vrátka: „Postavu mám od přírody dobrou, nepřibírám, ale možná že už by to chtělo trošku hnout tělem. Hančiných služeb se proto nezříkám.“

Mezi prvními návštěvníky fitka se objevila Hana Gregorová, Sandra Parmová, Linda Finková, Regina Rázlová, Petra Janů či Leona Machálková. Pozadu nezůstali ani muži v čele s Janem Rosákem, Janem Potměšilem a Radimem Schwabem.

Ti všichni přáli Hance Kynychové, aby jí Fitko zdárně fungovalo a mělo spoustu spokojených klientů.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

24. 10. 2016 09:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.