(Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Hanka Kynychová šla na plastiku a doma nic neřekla: Jen jsem jim oznámila, že dnes přijdu domů trochu později!

Nejznámější cvičitelka Hanka Kynychová se po plastické operaci prsou rozhodla pro výplň vrásek v obličeji na téže klinice. Doma přitom nic neřekla a manžel se proto může těšit na pořádné překvapení!

„Doma o tom asi ani neví. Jen jsem jim okrajově řekla, že dneska přijdu domů později, protože si jdu něco zařídit. Možná jsem to v týdnu zmínila, že o tom přemýšlím. Ale jestli jsem to manželovi včera připomněla, to si opravdu nejsem vědomá,“ přemítala Kynychová v prostorách Perfect Clinic, kde zákrok podstupovala. „Ono to asi hned stejně nebude vidět, bude to trvat tři dny, než přejde únava pleti po zákroku. Takže zrovna dneska večer mě asi manžel nepochválí,“ smála se Kynychová.

Cvičitelka si nechávala vyplnit vrásky kolem očí kyselinou hyaluronovou a botulotoxinem. „Jak denně cvičím, dostává mé tělo zabrat a týká se to i tváře. Rozhodla jsem se pro tento zákrok, protože mě čeká natáčení dalšího DVDčka, v pořadí již devatenáctého. Vydávám je už od devadesátých let a když má někdo fotit titulní stránky, tak na nich samozřejmě chce vypadat nejlíp. Je to nosič, který léta ponese váš obličej,“ vysvětluje svůj argument Hanka a vzápětí dodává další. „Uznávám tohle se možná dá napravit Photoshopem. Ale druhý důvod pro můj zákrok je také ten, že já jsem ráda hezká.“

Kynychová říká, že lidi ráda motivuje k tomu, vypadat lépe. A jako správná koučka musí začít u sebe. „Do fitka chodí mladí lidé a trenér má být také od toho, aby lidi motivoval. Řekla jsem si, že budu motivovat i svým vzhledem. Když budu někomu dělat konzultaci nenalíčená, měl by za ty své peníze dostat také to, že se bude dívat na upravenou a hezkou tvář,“ míní cvičitelka.

O metodách vyhlazování vrásek se traduje, že ničí mimické svaly v obličeji. Toho se ale Hanka nebojí. „Tahle kyselina by na to neměla mít vliv, ale pokud k nějaké změně dojde, je třeba s tím počítat. Tvář se s přibývajícím věkem přeci také mění,“ krčí rameny Kynychová. Před zákrokem hlásila, že strach nemá a jehla je malá. Dobrá nálada se jí držela ještě po aplikaci kyseliny hyaluronové. Když ale přišlo na botulotoxin, cvičitelce se na lehátku kroutily bolestí i palce u nohou. A byla sprostá. Nicméně, co naplat, pro krásu se musí trpět!

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

12. 5. 2015 16:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.