(Zdroj: Herminapress.cz ) 39x FOTO

Hanychová s prodejem oblečení neuspěla, tak bude česat kebule. Otevřela si vlastní kadeřnictví.

Agáta Hanychová otevřela v Hybernské ulici své vlastní kadeřnictví Agáta hair. O tom, že má Agáta něco podobného v plánu, přitom neměl tušení ani její bratr Vincent. Na otevření ale samozřejmě nechyběl.

„Většinou své plány rodině nesvěřuju. Prodávala jsem oblečení, ale dopadlo to tak, že teď už prodávám jen čepice,“ říká Agáta. O vlastním kadeřnictví ale uvažovala už dlouho.

„Nebyla jsem spokojená se svým kadeřníkem. Ale uvažovala jsem o tom už léta. To, že zde budeme používat značku Redken, byl požadavek mé matky. Je to vyloženě rodinný podnik, budeme sem chodit všichni,“ říká Agáta. Vlasy si prodlužuje a říká, že na kvalitě prodloužených vlasů je klíčové, odkud vlasy pocházejí.

„V mém salónu odebíráme pouze evropské vlasy, to znamená vlasy, na které jsou naše zákaznice zvyklé. Je jasné, že když použijete vlasy, které pocházejí z úplně opačné části zeměkoule, že se na hlavě nechytnou. Evropské vlasy jsou pro evropanky přirozené,“ vysvětluje Agáta, která se v brzké době chystá se synem Kryšpínem do Provence ve Francii.

Otvíračky se zúčastnila také malá Kordulka, která říká, že by úplně nejraději měla vlasy světle hnědé.

„Já jsem v jejím věku taky měla touhy obarvit se na zrzavo a na černo. Ale v žádném případě bych jí to nepovolila.“

Vincent říká, že to nejsou šaty, co dělají člověka.

„Člověka dělají vlasy. Cokoli si vezmete k dobrému účesu potom znamená, že jste stylový a že to patří k celkové image.“

Kvůli jednomu filmu musel jít úplně na ježka, ale bylo to vyloženě ošklivé, protože film se odehrával v lágru. Jinak má raději delší vlasy.

„Můžu si s nimi víc hrát. Ale mám je opravdu jemné, je umění, udělat mi na hlavě účes, který by držel víc, než půl hodiny,“ směje se Vincent, který sestře podnikání schvaluje.

„Má styl, tak ať to dává najevo. Dozvěděl jsem se o tom dneska.“

Vincent má v létě konečně volno a hodlá toho náležitě využít, i když do zahraničí se prý chystá až na podzim.

28. 6. 2014 01:34 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.