Harfenistka Kateřina Englichová vybírá šaty u návrhářky Petry Kociánové. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Harfenistka Englichová si vybírala róbu na koncerty: Neuhodnete, kdo jí radil!

Přední česká harfenistka Kateřina Englichová (46) musí věnovat módě patřičnou pozornost. Stejně jako svůj hudební nástroj, tak i společenské šaty ke své práci potřebuje.

„Bez společenských šatů se při své profesi neobejdu. Mám jich řadu, a protože často vystupuji na koncertech, jejich spotřeba roste. Takže výběru věnuji velkou pozornost,“ svěřila se Englichová v módním salónu návrhářky Petry Kociánové.

Harfenistka měla při výběru šatů kromě designérky na pomoc ještě jednoho významného poradce, kterým byl plastický chirurg Jan Měšták (71).

„Oblečení mám rád a s chutí se podívám, jaké jsou trendy v této oblasti. A to jak pro muže, tak samozřejmě i pro krásnější polovinu lidstva,“ prozradil odborník na krásu, který se však nemohl rozhodnout pro nejhezčí šaty, a proto si vzal čas na rozmyšlenou. 

Ten má až do 26. listopadu, kdy v prestižních prostorách pražského Rudolfina proběhne módní přehlídka Petry Kociánové a Kateřina v jejím rámci pokřtí své nové album. U toho samozřejmě docent Měšťák chybět nebude. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

6. 10. 2015 15:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.