You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) VIDEO

Harlej na turné veze novou písničku a klip o tom jak - Hodný holky zlý kluky chtěj!

Přesně před rokem slavila skupina Harlej kulatých 20. let existence. Veselí vyvrcholilo vyprodanou pražskou Lucernou. A nyní je u Harleje opět rušno. Začíná „Alkohol.cz Tour 2016“.

Kytarista Tonda Rauer upřesňuje: “Tohle turné je vlastně tak trochu pro radost. Vypustili jsme před začátkem novej klip a singl, ale turné se tentokrát neváže k žádnýmu CD ani výročí. Jedeme pobavit naše fandy a zpříjemnit jim i sobě nadcházející podzim.”

Na každém ze 14ti koncertů zazní oblíbené hity, ale pozor, i novinka, kterou otextoval kamarád Kuba Ryba z Rybiček 48.

Kuba říká: „Když jsem měl tu možnost poprvé napsat něco pro Harlej, tak jsem tomu nemohl věřit. Byla to pro mě čest a zrovna tenhle ten song jsem už psal s Pekařem. My teď skládáme všechno dohromady. Tenhle song nás bavil".

A aby toho nebylo málo, co před turné vyřešit, natočila kapela společně s filmovou produkcí KHfilmin´ k novému singlu i videoklip doslova v šibeničním termínu.

Tonda Rauer k tomu uvádí: KHfilmin nám doporučil Kuba Ryba a já je potom šokoval termínem, do kdy klip potřebujeme. Všechno jsme kupodivu stihli a k mému velkýmu překvapení na nás ani při natáčení nad Prahou nepřijela policie. Byla to hodně příjemná spolupráce a výsledek je super.”

Skupina Harlej nebude zahálet ani na turné. V přestávkách mezi koncerty se bude rodit volným tempem nové album, které vyjde příští rok se šťastnou sedmičkou na konci.

Zpěvák Tomáš Hrbáček upřesňuje: „Na CD pracujeme průběžně už skoro rok a původně jsme ho chtěli mít venku už teď. Nakonec bylo léto hektičtější, než jsme čekali a je lepší dělat věci v klidu a pohodě, než se stresovat termínem. Chceme, aby byly nový věci hlavně dobrý. Jestli budou o pár měsíců dříve nebo později nehraje zase takovou roli.“

Je na co se těšit. Poslouchejte rocková rádia a sledujte nový klip „Hodný holky zlý kluky chtěj“ na youtube a zažijte skupinu Harlej na živo - „Alkohol.cz Tour 2016“ začíná … 

Jako speciální host celého turné vystoupí punkáči „zakázanÝovoce“. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

7. 10. 2016 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.