(Zdroj: Herminapress.cz ) 22x FOTO

Heidi dostala na zadek a Marián Vojtko to zapil.

Na 15. ročníku Večera pro dobrou věc v Jaroměři se děly věci. Zpěváci a herci se sešli, aby podpořili dobrou věc, jako bonus si Heidi Janků pojistila krásu a Marián Vojtko oslavil narozeniny.

Heidi Janků je stále pěkná žena. Nemalou zásluhu na tom má její manžel a ochranitel Ivoš Pavlík. Nenechá manželku na pokoji a pěkně při jaru ji vyšlehal. Poté se pustil do pořadatele akce Davida Novotného za to, že i on naplácal Heidi. „Letos mám dvojnásobnou jistotu, že  neuschnu. Za tu trošku bolesti to stojí,“ smála se a běžela zazpívat na podium.

Neuschne ani Marian Vojtko. Ten sice na zadek nedostal, ale zase měl narozeniny (20.3.1973). Jako zkušený chlap ví, že se narozeniny musí zapít a  zkusil to  darovanou slivovici. „ Ta je tak silná, že bych nyní nezazpíval ani tón. Nechám si to na potom a rozdělím se s přáteli,“ řekl. Ti mu pak přímo na jevišti předali dort a přidali gratulaci. Mezi gratulanty byla Miluška Voborníková, Hanka Křížková Ondra Ruml, Kamila Nývltová, Natálka Grossová a další.

Slavnostní večer uváděl Muž roku 2009 Martin Zach s Lucií Koňaříkovou - Salame, kde oba sršeli vtipnými dialogy mezi sebou.

 

Dobročinná akce Davida Novotného byla úspěšná. Výtěžek ve výši 78 240 Kč ve finanční a materiální výši obdrží Muž roku Martin Zach, Základní škola speciální v Jaroměři a Stacionář Nona v Novém Městě nad Metují. "Jsem velmi rád, že se podpoří opět zařízení, která to potřebují," dodal pořadatel David Novotný. 

25. 3. 2015 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.