(Zdroj: Herminapress.cz ) 11x FOTO

Heidi Janků dře ve fitku jako kůň, ale stojí to za to! Figuru má výstavní

Přestože má zpěvačka Heidi Janků (54) figuru jako nějaká třicítka, musí přece jenom tělo občas potrápit v tělocvičně nebo posilovně. A i když se jí nechce, vezme kecky a ve Fitku Hanky Kynychové si dává pořádně zabrat.

„No jo, musím se hýbat. Ani nechci zhubnout, spíš potřebuji zpevnit postavu. Ať chci nebo nechci, ona ta padesátka je znát. Svaly začínají povolovat a tuk se usadí na místech, o kterých jste doteď neměla ani ponětí,“ řekla zadýchaná Heidi a pokračovala, „už se těším, až opravdu sleze sníh, to také začnu běhat. Sice mě to moc nebaví, ale musím se dostat do formy. Chci zase začít koncertovat s kapelou a to musí tělo stoprocentně fungovat.“

Heidi Janků navíc podporuje projekt Hanky Kynychové  Pohyb pomáhá, jehož druhý ročník začne již tuto sobotu 18. února 2017 v Praze.

„Hanku obdivuji. Dát tento projekt dohromady je makačka. Bohužel v sobotu vystupuji v Ostravě, tak do pražských Nuslí nedorazím, ale jinak jsem jí v tomto jejím konání plně k dispozici,“ řekla usměvavá Heidi Janků a šla dál makat na své fyzické kondici. 

Tour Pohyb pomáhá 2 startuje 18. 2. v Praze. Od 09:00 si můžete přijít zdarma zacvičit do Nuselské radnice v Praze 4. Čeká vás bohatý program – tři hodiny cvičení pod vedením Hanky Kynynychové, přednášky, besedy, ochutnávky, zdravý životní styl. Zkrátka aktivní dopoledne. Tour pokračuje v Mostě, Liberci, Tišnově u Brna, Strakonicích, Třinci a dalších českých městech! Vstup je zdarma.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

16. 2. 2017 20:33 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.