Heidi Janků (Zdroj: Herminapress.cz ) 11x FOTO

Heidi v pokušení: Hupne znovu po čepec?

Příští rok oslaví pětadvacáté jubileum ode dne, kdy si řekli „ano“. Ne ovšem straně Andreje Babiše, ale oddávajícímu úředníkovi. Zpěvačka, herečka a moderátorka Heidi Janků o sňatku „do třetice“ všeho dobrého i zlého ale vůbec neuvažuje. Poprvé se zamilovala ve studentských letech a vdala se. Pak přišel charismatický Ivo Pavlík a bylo doživotně vymalováno. Vdala se podruhé a určitě prý i naposled. Včera si v P.M. Clubu sice po letech, v rámci módní přehlídky svatebních šatů vyzkoušela, jak by jí slušel svatební závoj, zkonstatovala, že by jí docela sekl, ale tím vše skončilo.

„Brali jsme se v roce 1992, ale znali se, a dobře, ještě pět let předtím. Hned nám bylo jasné, že nejsme pár, který je spolu jen na chvíli a vidíte, potvrdilo se to. Dnešní mladí si nepotrpí na celoživotní romány, bližší jsou jim kratší žánry. Jejich škoda. Kvantitou vztahů se možná chlubit mohou, kvalita ale je o něčem úplně jiném. Nám s Ivošem to klape a vyhovuje a do třetí svatby nejdu,“ kategoricky řekla Heidi.

Přehlídka svatebních šatů byla v P.M. Clubu předehrou křtu kalendáře na příští rok, v němž jsou jako svatebčané zachyceny známé osobnosti. Samozřejmě nechybí v něm Heidi ztvárněná s herečkou Nelou Boudovou, na jedné ze stránek je i opěrní pěvkyně Dagmar Pecková, zvěčněn byl třeba i Martin Dejdar, Saskia Burešová, již zmíněný Andrej Babiš, Zuzana Bubílková a další. Výtěžek z prodeje bude věnován na charitu.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 5. 2016 15:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.