(Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Helena Vondráčková chystá velkolepé oslavy svých kulatin. Fanoušci si přijdou na své!

Už se to blíží! Legenda českého popu Helena Vondráčková oslaví příští rok 70. narozeniny! V rámci jubilea ji čeká řada velkých koncertů. Ten hlavní proběhne příští rok v prosinci v pražské O2 areně.

„O přesném termínu v tuto chvíli vyjednáváme. Je to výzva, se kterou přišla sama O2 arena. Sama jsem v ní nikdy nevystupovala,“ prozradila zpěvačka na tiskové konferenci v Praze. Přímo v den svých narozenin, 24. června, čeká Helenu koncert na nádvoří hradu Karlštejn. Natáčet ho budete televize Óčko.

S kolegy oslaví Vondráčková narozeniny už na jaře, na dvou koncertech v brněnském Boby centru. Ty proběhnou 12. a 13. dubna a natáčet je bude Česká televize. „S hosty zatím vyjednáváme. Oslovila jsem mimo jiné Karla Gotta, se kterým bych si opět ráda zazpívala,“ prozradila Helena.

Narozeniny oslaví popová legenda také se svými slovenskými fanoušky a to na dvou koncertech v Bratislavě. Objeví se i v představení Kočky, které v tuto chvíli připravují v plzeňském divadle J. K. Tyla.

Pro fanoušky v tuto chvíli zpěvačka natáčí nové album, na němž najedou moderní šanson. „Vyjít má 3. února a to i ve vinylové podobě,“ odtajnila Helena.

Ještě před jubilejním rokem čeká Vondráčkovou náročný podzim. „Právě jsem dofotila svůj první kalendář, který se bude od neděle 20. listopadu prodávat výhradně na mých koncertech. Mám z něj velkou radost,“ pochlubila se zpěvačka, kterou na zlatou neděli 18. prosince čeká tradiční vánoční koncert v pražské Lucerně. „Mým hostem tentokrát bude Ewa Farna, která letos slaví 10 let na scéně,“ odtajnila jeden z bodů scénáře. 

„28. a 29. prosince se pak naposledy představím v roli Donny v české verzi muzikálu Mamma Mia!, kterou čeká na Silvestra derniéra. V ten den vystoupím v rámci živého přenosu polské televize,“ těší se zpěvačka. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

16. 11. 2016 09:45 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.