(Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Helena Vondráčková hlásí návrat na divadelní prkna. Přijala roli v muzikálu Mamma Mia!

Jsou to už tři roky, co jsme Helenu Vondráčkovou mohli vidět v muzikálu, a zpěvačka teď přijala nabídky rovnou dvě. Kromě role chůvy v muzikálu Romeo a Julie totiž přijala také účinkování v již rozjetém kusu Mamma Mia! Alternovat se bude s Alenou Antalovou a Danielou Šinkorovou v roli Donny.

„Tenhle kousek znám léta. Představení jsem viděla už několikrát a vůbec poprvé dokonce v Austrálii, když jsem tam byla na turné. Byla jsem okouzlena a přidal tomu také ten úžasný film s Maryl Streep. Písničky Abby jsou co skladba, to obrovský hit. Vidíte, co lidi během těch děkovaček dělají,“ nechala se slyšet nadšená Vondráčková, když zhlédla poslední představení Mamma Mia! v letošní sezóně.

V září je připravená do rozjetého vlaku naskočit. „Už loni jsem nabídku na roli Donny dostala, dokonce jako jedna z prvních. Ale tenkrát jsme se s produkcí nějak nedohodli na podmínkách,“ vysvětluje Helena.

„Těším se na kolektiv, jsou zde samí příjemní lidé, které znám. S mnohými jsem zpívala i tancovala. Ale tréma samozřejmě je, jsou to tři roky, co jsem účinkovala v muzikálu,“ přiznává zpěvačka a dodává, že zvláštní péči hodlá v září věnovat také extravagantním kostýmům. „Kostýmy budu určitě řešit! Ale ona je to dost nadsázka, je to schválně přehnané. Nicméně budu si do toho určitě mluvit.“

Helena tak má na léto bohatý program a nějaká dovolená zřejmě v úvahu nepřipadá. „Budu mít léto plné zkoušení a učení. Jak to tak bývá, vždycky se všechno hromadí najednou. Dostala jsem totiž nabídku ještě na jeden muzikál, na Romea a Julii, kde si zahraji chůvu. V říjnu mě čeká série koncertů s Alexandrovci a do toho samozřejmě nějaké mé vlastní koncerty,“ vypočítávala Vondráčková po představení v Kongresovém centru. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

2. 6. 2015 09:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.