(Zdroj: Herminapress.cz ) 26x FOTO VIDEO

Helena Vondráčková hodnotila zpěv Hanky Holišové. Víte, jakou mají společnou písničku?

Muzikál Noc na Karlštejně se stal takovým hitem, že si ho nenechávají ujít ani české celebrity. Na jednom z posledních představení v publiku nechyběla legendární Helena Vondráčková, jejíž hlas nedomyslitelně patří k hradu Karlštejn. Zpěvačka s nadšením sledovala Hanu Holišovou, jak zpívá její píseň - Lásko má, já stůňu -  a v zákulisí ji chválila.

„S Hankou hraju v muzikálu Mamma Mia! a vím, že je výborná," uvedla Vondráčková, která muzikál navštívila se svým manželem, Martinem Michalem, a s kolegyní Jitkou Zelenkovou. Také jí se představení moc líbilo.

„Výborná atmosféra a celý soubor je perfektní, je to mimořádný počin a všem gratuluji," nešetřila chválou Jitka Zelenková.

V obecenstvu byla k vidění mimo jiné i Libuše Šmuclerová, která ocenila producenta Janise Sidovského.

„Noc na Karlštejně je česká klasika, kterou mají všichni rádi, výborný je ale nápad ji k narozeninám Karla IV. uvést právě na Karlštejně," uvedla generální ředitelka vydavatelství CNC. Ve slavném představení plném písniček Karla Svobody excelují Hana Holišová, Daniel Bambas, Regina Rázlová, Pavel Vítek, Jan Kříž, Tomáš Smička, Ivana Korolová, Miloslav Mejzlík nebo Václav Knop. 

Všech 13 představení bylo beznadějně vyprodáno a nyní se pro velký úspěch připravuje uvedení v příštím roce.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

19. 8. 2016 21:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.