Helena Vondráčková (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Helena Vondráčková jde s dobou! Založila si vlastní profil na Facebooku, kde komunikuje se svými fanoušky

Zpěvačka Helena Vondráčková jde s dobou a tak si, stejně jako řada jejích kolegů z branže, založila vlastní profil na sociální síti Facebook. Na něm už začala zveřejňovat fotografie a informace ze svého aktuálního života. 

„Dlouho jsem váhala, ale nakonec jsem si Facebook také založila. Chci jít s dobou a být s fanoušky v kontaktu i na sociálních sítích,“ řekla Helena. Ta už ve svém profilu např. zveřejnila snímky z prezidentského plesu, na němž zpívala, a nebo z vlaku, kterým o uplynulém víkendu cestovala na vystoupení do Ostravy. 

Profil Heleny Vondráčkové si můžete prohlédnout tady

Helena Vondráčková letos v létě oslaví 70. narozeniny. K této příležitosti natočí Česká televize zpěvaččin brněnský koncert, který se odehraje 13. dubna v Boby centru za účasti mnoha hostů, mezi nimiž je pozvaný i Karel Gott. Přímo v den narozenin, v sobotu 24. června, čeká popovou legendu nyní už vyprodaný koncert na nádvoří hradu Karlštejn. Ke svému jubileu také Helena v únoru vydá novou desku nazvanou Dávno vím svý. Na příští rok v lednu pak zpěvačka plánuje svůj první samostatný koncert v pražské O2 areně. Předprodej lístků začne letos v únoru. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

27. 1. 2017 09:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.