Zpěvačka Helena Vondráčková s úspěchem absolvovala svou premiéru v muzikálu Mamma Mia! (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Helena Vondráčková má za sebou svoji premiéru v muzikálovém hitu Mamma Mia!

Zpěvačka Helena Vondráčková (68) vystoupila v sobotu poprvé jako speciální hostující hvězda v muzikálu Mamma Mia! Titulní roli Donny, kterou ve filmové verzi hrála Meryl Streep (66), se učila sama tři měsíce.

„Pouštěla jsem si videozáznam české verze, učila se doma choreografii a s celým souborem jsem zkoušela až těsně před premiérou," vysvětlila Vondráčková náročnost příprav. Publikum jednu z nejúspěšnějších domácích hvězd ocenilo ovacemi vestoje a bouřlivým potleskem. Helena se v hlavní úloze alternuje s Alenou Antalovou, Leonou Machálkovou a Danielou Šinkorovou.

„Písničky skupiny ABBA jsou naprosto nadčasové a výborně se zpívají. Mají samozřejmou melodii, že se rychle dostávají pod kůži. Od doby, kdy jsem viděla film Mamma Mia!, jsem si postavu Donny chtěla zahrát. Takže se mi dnes splnil sen," dodala nadšená zpěvačka.

Svou premiéru Helena Vondráčková odehrála s Pavlem Vítkem (Harry), Hanou Křížkovou (Rosie), Michaelou Noskovou (Tanya) nebo Hanou Holišovou (Sophie).

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

23. 11. 2015 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.