(Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Helena Vondráčková oslaví jubileum na galakoncertu v Brně! Mezi gratulanty se objeví i Karel Gott

Hosty narozeninové show budou např. Jitka Zelenková, vítěz druhé řady televizní show Tvoje tvář má známý hlas Jan Cina, Leona Machálková nebo Jitka Asterová s Radkou Fišarovou. S kolegyněmi z muzikálu Mamma Mia!, v němž účinkovala v hlavní roli Donny, Helena zazpívá směs hitů z tohoto mimořádně úspěšného projektu. 

Na koncertu vystoupí také dlouholetý kolega Heleny Vondráčkové Karel Gott nebo známá slovenská vokální skupina Fragile. Dorazí i mistr světa ve stepu Tomáš Slavíček a řada dalších hostů. Všechny umělce doprovodí kapela Charlie Band rozšířená o smyčcovou a dechovou sekci. 

„Je to po dlouhé době, kdy bude můj live koncert natáčet Česká televize. Těším se na všechny milé hosty, které jsem pozvala. Kromě několika písní z nového alba Dávno vím svý, které vyjde v únoru, a také mých osvědčených hitů, zazpívám i nový duet s Leonou Machálkovou. Píseň se následně objeví na mém jubilejním boxu 5CD,“ prozradila Helena Vondráčková. 

Kdy přesně jubilejní koncert Česká televize odvysílá, zatím není jasné. Bude to okolo oficiálního data sedmdesátin Heleny Vondráčkové, které připadají na 24. června 2017. V druhé části roku pak vyjde DVD se záznamem brněnského galakoncertu a také audio záznam na CD. 

Přímo v den narozenin, v sobotu 24. června, čeká popovou legendu nyní už vyprodaný koncert na nádvoří hradu Karlštejn. Příští rok v lednu pak zpěvačka plánuje svůj první samostatný koncert v pražské O2 areně. Předprodej lístků začne letos v únoru.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.  

2. 2. 2017 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.