Helena Vondráčková s kyticí od Jany a Lukáše (Zdroj: Archiv Heleny Vondráčkové/Tvojestudio ) 6x FOTO

Helena Vondráčková si jezdí pro květiny výhradně do Plzně! Ve městě otevřela nové květinářství

Propojení zpěvačky Heleny Vondráčkové s Plzní v letošním roce pokračuje! Popová legenda hostuje v roli Grizabelly v místním Divadle J. K. Tyla v představení Kočky, do toho se stala patronkou nového květinářství na Slovanech. 

„Když jsem hrála v Kočkách letos v březnu, dostala jsem nádherné květiny od Jany a Lukáše. Slovo dalo slovo a ráda jsem přijala pozvání, abych otevřela jejich nové květinářství na Slovanech. Teď mne tady budou mít každou chvíli, protože jinde už nakupovat nebudu,“ prozradila s úsměvem zpěvačka. 

„Jana s Lukášem jsou moc šikovní a velmi přátelští. Mají to tady moc hezké a útulné. Od teď s nimi konzultuji vše ohledně květin v mém domě v Řitce nebo na hausbótu, který máme na Slapské přehradě,“ dodala Helena poté, co slavnostně přestřihla pásku. 

Na akci se zpěvačka mimo jiné setkala s bývalým finalistou soutěže Hlas Česko Slovenska Milošem Novotným, který také v květinářství za vlastního doprovodu kytary zazpíval. 

V nejbližších dnech čeká zpěvačku turné s Alexandrovci na Slovensku. V den svého jubilea, v sobotu 24. června, pak vystoupí na narozeninovém koncertu na hradě Karlštejně, kam si mimo jiné pozvala Jitku Zelenkovou a Olgu Matuškovou. V ten samý den večer odvysílá Česká televize záznam narozeninové show Heleny Vondráčkové z Brna.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

23. 5. 2017 08:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.