(Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

Helena Vondráčková skončila v nemocnici! Šířila virus dobré nálady mezi dětmi v Motole

Letošní rok bude Helena Vondráčková trávit většinou v Česku. Žádný tradiční relax v domě na Floridě s manželem neplánuje, ale když zbude chvíle na oddech, tak ji najdete na hausbótu na Slapech. Pracovních povinností totiž bude mít více než dost.

„Ráno jsme vstali, lehce posnídali a pak už jsem se začala věnovat dnešnímu programu. Tím jsou Kočky a hlavně děti,“ vysvětlila Helena, kterou jsme spolu s prezidentkou Nadačního fondu Kapka naděje, Vendulou Pizingerovou, zastihli v doprovodu primáře kliniky dětské hematologie a onkologie Vladimírem Komrskou v motolské nemocnici.

„Jak jsem říkala Kočky a děti. Ráno jsem se opět začetla do scénáře muzikálu Kočky, ve kterém budu hostovat od 26. března v Plzni a pak už čekala cesta sem za dětskými pacienty, kterým jsme přivezli a rozdali dárky. S Vendulou Pizingerovou se známe dlouho a dlouho spolupracujeme, takže jsem přijela za těmi nemocnými caparty moc ráda a těšila se, že jim uděláme v jejich nelehké situaci trošku radosti,“ uvedla Vondráčková.

Po návštěvě zamířila spolu s Martinem Michalem domů, opět studovat scénář. „Kočky nebudou samozřejmě jedinou letošní akcí. Už teď jezdím po plesech a firemních akcích, zanedlouho vyjde moje nové cédéčko. A pak přijdou na řadu koncerty k mým sedmdesátinám, začínáme 13. června v Boby centru v Brně a přesně na den mého jubilea, tedy 24. června je na programu koncert na Karlštejně, kde bude mým hostem mj. Olga Matušková. A pak se v nasazeném tempu pojede dál,“ dodala Helena Vondráčková. 

Kromě hostování v „Kočkách“ a vystupování na koncertech se Helena objeví i v chystaném díle Michala Davida, v muzikálu Muž se železnou maskou, ve které si zahraje královnu a který by měl mít premiéru v říjnu letošního roku. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

13. 1. 2017 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.