Helena Vondráčková 21. listopadu poprvé vystoupí v muzikálu Mamma Mia! (Zdroj: Monika Odehnalová/Mamma Mia! ) 5x FOTO

Helena Vondráčková vystoupí jako Donna v muzikálovém hitu Mamma Mia!

Zpěvačka Helena Vondráčková (68) v sobotu 21. listopadu poprvé vystoupí jako speciální hostující hvězda v muzikálu Mamma Mia!, kdy se představí v titulní úloze Donny a zazpívá hity skupiny ABBA jako Dancing Queen, Super, Trouper nebo The Winner Takes it All.

"Na tuto roli jsem čekala!" prohlásila s nadšením Helena, která roli zkoušela už od srpna. "Nastupuji do úspěšně rozjetého vlaku a všichni mi ochotně pomáhali. Donna se mi dobře učila, je to výborně napsaná postava a je pro mě splněným snem. Zpívá, tancuje, má několik vtipných dialogů, je to výborná příležitost," říká Vondráčková, zpěvačka, jež za svou kariéru nazpívala desítky hitů a prodala miliony nahrávek.

Muzikál Mamma Mia! začátkem prosince oslaví rok na scéně. Show patří k nejúspěšnějším titulům hudebního divadla na celém světě, kde jej dodnes vidělo 57 milionů lidí.

V české verzi zábavného příběhu s hity švédské skupiny ABBA dále účinkují Alena Antalová, Adéla Gondíková, Jiří Langmajer, Leona Machálková, Daniela Šinkorová, Roman Vojtek, Pavel Vítek, Hanka Křížková, Jaroslava Kretschmerová, Petr Kolář, Jitka Asterová, Olga Lounová, Michael Foret, Michaela Nosková a další.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

16. 11. 2015 18:30 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.