(Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

Henrieta Hornáčková absolvovala proměnu. A sekne jí to!

Herečka Henrieta Hornáčková, známá ze seriálu Cesty domů, je úplně jiný člověk. Ne ovšem co se „interiéru“ týče, ten prý zůstal zachován, ale prošla dvoudenní přeměnou. Prostě a jednoduše na ní zapracoval masér, kadeřník, vizážista a kdoví kdo ještě.

„Chtěla jsem si udělat radost a také trochu překvapit manžela. Snad to s ním nesekne. Podle odborníků, ale i přátel, co mě viděli, tak nemusím mít obavy. Práce všech, kdo se o moji proměnu zasloužili se prý vydařila,“ prozradila Henrieta.

Nejpodstatnější změnou byla barva vlasů. „Snad deset nebo jedenáct let jsem byla blondýna, na radu kadeřníka jsem ztmavla. Je to takový medový odstín a i mě samotné se líbí,“ doplnila herečka, která se ovšem ještě týž večer, kdy ji ruce odborníků vypustily do světa, musela se svojí ozdobou na hlavě alespoň na chvíli rozloučit.

„Letím do divadla ABC. Hrajeme představení Bylo nás pět podle Karla Poláčka, kde ztvárňuji Rampepurdu a jako Rampepurda nemohu vypadat jako teď. Takže jsem dva dny absolvovala proměnu a teď mě čeká další a mnohem drsnější. Ale jen na dvě hodinky na jevišti, pak se zase vrátím do svého nového normálu,“ s úsměvem dodala Henrieta Hornáčková.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

8. 5. 2015 13:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.