(Zdroj: Herminapress.cz ) 14x FOTO

Herce Zedníčka zatkli! Na předváděčku seriálu ho dovedli v poutech

Herec Pavel Zedníček bývá často obsazován do rolí policajtů, detektivů, četníků nebo zase naopak zlodějíčků či grázlíků.

„No, co. Je to tak, změna je život. Jednou klaďák, podruhé záporák, tak to prostě někdy i v životě chodí,“ nechal se slyšet Pavel na předváděčce jednoho z dílů chystaného seriálu České televize Četníci z Luhačovic v Muzeu Policie České republiky.

 A když už byl u „zdroje“ vyzkoušel si jaké to je úřadovat v policejní služebně a nechal se i zatknout a zpacifikovat od zdejších kolegů četníků.

„V tomhle seriálu hraju takového hodného poctivého strážmistra, který se ujme dvou mladíků na zkušené a pomáhá jim proniknout do policajtského řemesla. Řeší se tu případy z počátků první republiky, z doby dost nelidských zločinů a současně i naivních pachatelů. A ještě musím poznamenat, že natáčení seriálu bylo hodně příjemné. Sešla se tu skvělá parta mlaďochů i nás dříve narozených a samozřejmě i tvůrců tohohle seriálu,“ vysvětlil herec.

Kromě Pavla Zedníčka se v seriálu objeví v roli mlaďochů a tedy rovněž četníků na zkoušku Martin Donutil a Robert Hájek a dále Vica Kerekes, Igor Bareš, Jiří Langmajer, Karel Dobrý a řada dalších. 

Výpravný dobový seriál se točil 200 natáčecích dnů, vystřídalo se v něm na čtyřicet lokalit a zahrálo si v něm 200 herců a na 1500 komparzistů. Četníci z Luhačovic se začnou vysílat od ledna příštího roku.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

7. 12. 2016 08:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.