Josef Carda a Martina Hudečková se sešli na společném focení. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Herci Carda a Hudečková jako pár? Oba svorně potvrdili, že si to umí představit!

Herci Martina Hudečková (51) a Josef Carda (59) se znají z dabingu a před kamerou spolu taky nestojí poprvé. Nyní se sešli během společného focení a měli i trochu času na popovídání. Zhodnotili, jak se časem vyvíjel jejich vztah.

„Nejdřív hrál Pepa šéfa a já jeho podřízenou. Pak jsme hráli sourozence a v primáckém seriálu Cesty domů jsme se dopracovali až k partnerům,“ vysvětluje Hudečková.

Během rozhovoru si vtipně nahrávají, čímž dokazují, že mají stejný smysl pro humor. Myslí si, že by mohli tvořit dvojici i ve skutečnosti? „Myslím si, že ano,“ odpovídá okamžitě Josef.

„To je tak hezké slyšet. Ale i já jsem přesvědčená o tom, že nemít každý svého partnera, my dva bychom si rozuměli. Občas stačí, když na sebe hodíme jen pohled a hned víme, co si ten druhý myslí. Na Pepovi obdivuju klid. Zatímco já bych kolikrát už dávno vybouchla, Pepa mi pohledem vysílá signál, ať vydržím,“ směje se Martina.

„Na Martině mě baví, že si sama ze sebe umí udělat legraci, umí se shodit,“ říká Pepa.

„Než aby mě urazil někdo jiný, raději to udělám sama,“ vysvětluje svou taktiku Martina.

Stejně sarkasticky herečka glosuje i své zkušenosti s focením. „Momentka mi málokdy sluší, a když udělám nějakou pózu, je vidět, že je naaranžovaná. Znám spoustu žen, které mají osobně obrovský šarm, ale fotografie ho zdaleka nevystihne. Což je určitě i můj případ,“ vtipkuje herečka. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 10. 2015 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.