(Zdroj: Herminapress.cz ) 39x FOTO

Herci roztančili jeviště! Šárka Vaculíková, David Gránský, Lenka Krobotová, Jaromír Nosek se pořádně odvázali

V sobotu se ve Švandově divadle děly věci! Herci z pražských divadel tam v rámci akce Roztančené jeviště – Souboj divadel Praha předvedli pořádnou show a nechyběly ani pěkně žhavé tanečky.

Nejvíce se na jevišti odvázala Šárka Vaculíková, reprezentantka Divadla na Vinohradech, s tanečním partnerem Ondřejem Borským, kteří si za svůj výkon vysloužili druhé místo a stali se diváckými vítězi. Hlavní výhru si pak odnesl David Gránský z Divadla Broadway s temperamentní tanečnicí Zuzanou Štastnou. Na jevišti pak také řádili Lenka Krobotová z Dejvického divadla a také Jaromír Nosek z Divadla Kalich, jenž si v jednu chvíli omotal nohy své taneční partnerky kolem krku.

Dalšími soutěžícími byli Lucie Černíková (Divadlo Semafor), Tereza Rumlová (Divadlo v Celetné) a Jakub Gottwald (Strašnické divadlo). Tango a Jive měl předvést Milan Peroutka, ten si však během tréninku přetrhl vazy v koleni a tak diváky potěšil alespoň zpěvem. Celým večerem provázela moderátorská dvojice Tereza Kostková a Libor Bouček a do poroty mimo jiné usedla Dana Morávková, která před několika lety excelovala ve StarDance.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

13. 3. 2018 07:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.