(Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Herci z BBC se bojí o práci. Konkurence z TV Prima jim šlape na paty!

Na obrazovku televize Prima vstoupí výpravný historický seriál Tři mušketýři z produkce BBC, který vznikl podle světoznámé předlohy románu Alexandra Dumase staršího.

V hlavních rolích seriálu se představí známí britští herci. Luke Pasqualino z veleúspěšného seriálu Borgiové si zahraje d´Artagnana, Santiago Cabrera, jenž zářil ve velkofilmu Anna Karenina, zde ztvárňuje Aramise, Tom Burke se objeví jako Athos a Howard Charles v roli Porthose.  

V boji za spravedlnost nejsou sami. V rozjezdu na obrazovkách jim pomohly i hvězdy televize Prima. Pravda, seriáloví hrdinové vypadají trošku drsněji, ale i tak jim to slušelo. Petr Vágner, Tomáš Kraus či Miroslav Šimůnek šli do souboje s plnou vervou a nechyběla ani nerozlučná dvojice d´Artagnan a krásná Constance v podání Romana Šebrleho a Gabriely Kratochvílové. A kardinál Karel Voříšek tomu všemu dával požehnání.

Zajímavostí je, že se seriál natáčel i v České republice, kdy produkce citlivě vybrala ta nejkrásnější místa pulzující historií a obestřená tajemstvími. Budeme tak moci poznat mimo jiné hrady Zvíkov, Švihov a Křivoklát, zámky Kroměříž a Hluboká nebo třeba křivolaké ulice staré Prahy.

Na Primě seriál odstartuje dvěma díly v pondělí 29. června od 20:15.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin. 

15. 6. 2015 12:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.