(Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

Herci z Ordinace Morávková a Fiala křtili kalendář v kosmetickém salónu. Jak je na tom doktor Hanák s mastičkami?

Dana Morávková pokřtila v řadě již čtvrtý kalendář pro americkou přírodní kosmetiku Pevonia Botanica v nově otevřeném salónu v Železné ulici. Herečka se v kalendáři ukázala v různých stylech. Oproti předcházejícím ročníkům proběhlo letos celé focení v Praze.

„Focení jsem si skutečně užívala a moc mě bavilo. Bylo to pro mě vybočení z natáčení a hraní v divadle," prozradila Dana.

Kalendář herečka pokřtila společně s majitelkou salónu Pevonia Dayspa Pavlínou Kučerovou a oblíbeným doktorem Hanákem ze seriálu  Ordinace v růžové zahradě hercem Radimem Fialou.

„Já žádný kosmetický salon nenavštěvuji, nikdy jsem nikde nebyl, nemám na to čas. Co já preferuji, jsou vůně. Mám je rád a hlavně mám na ně nos. V sedmdesátých letech, kdy nabídka byla omezená, jsem dovedl rozeznat, čím se která žena voní. A i teď mám své oblíbené vůně, případně jejich deriváty a bezpečně je poznám. To mám asi po babičce, ta se ráda voněla. Ale nejhezčí vůně byla u druhé babičky, která prodávala v trafice. Ta vůně staré trafiky a tabáku je nezapomenutelná,“ zpovídal se herec Radim Fiala.

Další zástupce mužského pohlaví, který se objevil na otevření kosmetického salonu Pevonia Dayspa byl zpěvák Jaro Smejkal.

„Já si myslím, že i chlapi by měli pečovat o pleť. Na kosmetiku chodím a i na další zákroky, které vypínají obličej. Je mi teprve dvacet pět let a beru to spíše jako prevenci proti vráskám,“ přiznal zpěvák a pokračoval „chci si také ještě časem nechat přidělat nějaké kérky a bez piercingu si už nedovedu život ani představit. Tuhle jsem měl nějaké focení, musel jsem ty kovové ozdoby sundat a nebyl jsem to já,“ řekl Jaro Smejkal, který už si život bez tetování a ozdob už nedovede představit. 

Otevření nového salónu a křest kalendáře si nenechali ujít ani herečka Monika Timková, modelka a PR manažerka Romana Pavelková, herečka Malvína Pachlová a vděčné stávající klientky kosmetického salónu Pavlíny Kučerové.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

28. 11. 2016 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.