(Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Herec a zpěvák Dušan Vitázek sbírá korunku ke korunce! Na co potřebuje peníze?

Muzikálový herec a zpěvák Dušan Vitázek, manžel herečky Pavly Vitázkové, se rozhodl vydat své první sólové album, které by zaplnil svými autorskými písněmi, a umístil svůj první klip na stránky HitHit.

K tomu, aby jeho prvotina vyšla, je potřeba vybrat 165 000,-Kč. Kampaň byla spuštěna před pár dny a už je vybráno téměř 20% částky, zbývá stále ještě 41 dní k vybrání celé částky. Pokud vše půjde jako doposud, tak bude mít Dušan své prostředky ještě před létem a jeho fanynky se mohou těšit na jeho první sólové album.

„Jsem Dušan Vitázek, herec a zpěvák. Hraji převážně v Městském divadle Brno a nějaké úspěchy už snad za sebou mám (dvě ceny Thalie za obor muzikál) Nyní bych chtěl ovšem vydat své sólové debutové album! Materiál na desku sbírám již několik let. V mé tvorbě se odráží můj vztah k tradiční i moderní české a slovenské hudbě. Toto album bude kontrastem k mému dosavadnímu působení na divadelní scéně. Na tomto prvním albu bude několik zajímavých hostů, jako například Peter Lipa, či Viktoria Matušovová nebo členové B-side Bandu, jehož součástí je již řadu let i Vojta Dyk. Tímto počinem bych chtěl odstartovat svou sólovou dráhu a naplnit tak svou celoživotní touhu vyjadřovat se skrze vlastní hudbu.“

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

21. 5. 2017 20:51 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.