Daniel Rous (Zdroj: Herminapress.cz ) 15x FOTO

Herec Daniel Rous málem nepřežil generálku!

Herec Daniel Rous má v komedii Rogera Mortimera Něco zatajit v Divadle u Hasičů ve scénáři, že na konci představení spáchá sebevraždu, ale zásobník je prázdný, takže přežije. Tak to také bylo naplánováno při generální zkoušce. Jenomže v divadelní pistoli z níž se během představení střílí nějakým nedopatřením jeden náboj zůstal a tak se u Danielovi hlavy, místo tichého cvaknutí ozvala hromová rána. V tuto chvíli se do scénáře propašovala realita všedního dne a Rous na místo dalšího pokračování hry s ožehnutou hlavou a držící si ucho mizí v zákulisí. Herci jsou zděšeni (opravdu vyplašení) a nikdo neví, co se vlastně stalo………….

Dobrá zpráva je, že Daniel Rous přežil. Sanitku nikdo nevolal a po ošetření ožehnutého spánku zase fungoval bez problémů.

„Když zapátrám v paměti, je to poprvé, co hraji gangstera. Samozřejmě záporných postav jsem hrál už dost. Koneckonců můj ksicht nevypadá nijak vábně, takže jsem skoro přeurčen pro záporáky a tenhle je parádní. Moc se mi líbil text, a když jsem byl osloven, zda bych tohohle člověka nevzal, rád jsem kývnul,“ řekl nám ještě před „sebevraždou“ Dan Rous

Kromě Daniela Rouse v představení účinkuje také Martin Kraus v roli Lennieho, pohledné unesené děvče Charlotte čili Zuzana Maxa a inspektor Crichton neboli Alexandr Minajev.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

2. 5. 2016 09:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.