(Zdroj: Herminapress.cz) 22x FOTO

Herec Gustav Bubník má vše správně načasované. Nejprve otevře Divadlo na Perštýně a pak vezme útokem porodní sál!

Herec Gustav Bubník představil na tiskové konferenci svoje Divadlo Na Perštýně, které 20. září zahájí svoji 1. sezónu. Na jevišti tak stanuli herci a herečky, kteří na prknech pražského Divadla Na Perštýně ukážou svůj um. Mezi herci byla přítomná i partnerka Gustava Bubníka herečka Lucie Rusiňáková, která se pyšnila těhotenským bříškem a které herec poděkoval za obrovskou trpělivost. Jaké je to žít po boku chlapa, který si plní sen vlastního divadla?

„Gustava zařizování divadla úplně pohltilo. Celé dny tráví buď tady v Divadle Na Perštýně nebo v dabingu a doma po večerech sedí u počítače a zase řeší divadlo,“ popsala Lucie jak to chodí toho času u Bubníků doma. Na miminko si ale oba čas udělali. Narodí se kluk nebo holka?

„Termín porodu mám 31. října a bude to kluk. Bude se jmenovat Daniel a bude křtěný po dědečkovi Augustin,“ s úsměvem prozradila Lucie Rusiňáková, která v divadle hraje v inscenaci Lakomec, Osamělost fotbalového hráče, v pohádce Čert a Káča, bude zkoušet i nové věci a pokud to půjde, chtěla bych se do divadla po mateřské dovolené co nejdříve vrátit.

Gustav Bubník se také svěřil, co by mu na nové divadlo řekl tatínek, legendární český hokejista a trenér Augustin Bubník, který zemřel na jaře tohoto roku. „Táta by měl velkou radost, protože věděl, jak usilovně hledám nové prostory pro své divadlo. Ale nejvíc se radoval, když jsem mu řekl, že budeme mít miminko. Věděl to jako první. To jsem mu ještě stihl před jeho odchodem z tohoto světa říct. A jsem tomu rád!“

V Divadle na Perštýně se od 20. září se představí například Vilma Cibulková, Sandra Pogodová, Michaela Dolinová, Oldřich Vízner, Otakar Brousek, Dominika Býmová, Renata Drössler, Kristýna Frejová, Ilona Svobodová, Josef Pejchal a další. Divadlo do svého repertoáru zařadilo nejen činoherní představení, ale také talk show, hudební pořady, filmové projekce, pohádky či školní představení. 

„Tři roky jsem hledal zázemí pro moji společnost Divadelní Agentura Globus. Prostory Divadla Na Perštýně se mi líbily, jsou hodně variabilní a dají se všestranně využít. Potřebovalo to investici do úprav, dělaly se opony, šály, světla, zvuková aparatura, prostě vše, aby se to divadlo dalo plnohodnotně využít. Dokonce je variabilní i hlediště. Můžeme si dovolit stolovou úpravu, řadovou úpravu nebo i kombinovanou,“ řekl Gustav Bubník a dodal, „já mám buldočí povahu, když se do něčeho zakousnu, tak nepustím A jsem šťastný, že si dneska tolik mých hereckých kolegů udělalo čas a přišlo Divadlo Na Perštýně podpořit.“  

 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

14. 9. 2017 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín