(Zdroj: TV Prima ) 16x FOTO

Herec Jan Cina na sebe u Krause prásknul jednu nectnost. Budete se divit jakou!

Na červenou pohovku v pořadu Show Jana Krause zasedl všestranný herec Jan Cina, který si velice dobře vede také jako zpěvák a tanečník.

„Ano, cítím, že se mi nyní dobře vede, ale je to teď a zítra už to tak být nemusí,“ přitakává herec, jenž prošel veškerým možným dramatickým vzděláním, kterého je u nás možno dosáhnout, a pyšní se tak akademickým titulem z konzervatoře i z DAMU. Díky své všestrannosti je s oblibou obsazovaný mimo jiné také do muzikálů.

„Šíleně smutná princezna to je můj splněný sen! Může to znít tak, že jsem naučený to říkat, ale opravdu je to moje nejoblíbenější pohádka a to, že si můžu hrát na toho prince, je prostě sen,“ říká o jednom ze svých aktuálních představení.

Jeden vroubek však tento talentovaný mladík má.

„Bohužel chodím všude pozdě a to mě strašně mrzí,“ přiznává umělec a vypráví: „Měl jsem kdysi nějaké zažívací problémy, až jsem se dostal k dětskému psychologovi, se kterým jsem probíral všechno možné, mimo jiné i to, že chodím všude pozdě a že mě to stresuje, ale neumím s tím nic dělat. A on mi navrhl dvě řešení – buď začneš chodit včas, anebo ti to bude jedno. Já jsem vydržel asi půl roku chodit včas a bylo to skvělý, úplně se mi ulevilo, všichni se na mě dívali jinak, ale pak už jsem to nevydržel a teď už zase řadu let chodím pozdě.“

Do širokého uměleckého záběru, který Honza má, bychom mohli zařadit i jeho zálibu ve floristice. 

„Zhruba před rokem jsem nějak neměl co dělat, a tak jsem si vzpomněl, že mě kytky vždycky nějak bavily a zajímaly, a tak jsem šel na kurz základů květinového aranžmá. A teď občas někomu něco uvážu,“ vypráví Jan Cina, kterému vzápětí nechal jeho hostitel přinést celou krabici květin, aby se společnými silami pustili do výroby pugetu. „Bohužel ale nevím, jak se ty kytky jmenujou,“ smál se herec. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

16. 12. 2016 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.