(Zdroj: Herminapress.cz ) 17x FOTO

Herec Jan Šťastný se dal na věštění! Jak dlouho trvalo, než se podívá do budoucnosti?

Stejně jako čtyřiadvacet jeho hereckých kolegů i Jan Šťastný se zapojil coby „model“ do nafocení charitativního kalendáře 2020 Mrkej a pomáhej a ve Fashion Areně ho coby kmotr i pokřtil. Jak řekl, pomoc druhým mu není cizí a nikdy, pokud mu to čas dovolí, neřekne ne. Po slavnostním aktu se na akci dlouho nezdržel. Ne, nešel nakupovat dárky, ale musel odejít za pracovními povinnostmi.

„Já a nákupy? Zatím to opravdu nestíhám. Každý rok si říkám, že musím s touhle činností začít včas, abych se nestresoval a byl v klidu, ale jako každý rok i letos se mi podařilo ještě nezačít vůbec. V mé profesi je před Vánoci největší nápor, je hodně představení, takže toho času na shánění a objíždění obchodů je minimum. Ale polepším se, ještě do Štědrého dne zbývá pár dnů, takže právě teď nastane můj dárkový last moment,“ s úsměvem prozradil herec. Dárky tedy budou. A jak vypadá u Šťastných onen slavnostní den D?

„Tradičně netradiční. Ze štědrovečerního menu jsme vyřadili rybu, protože tu si dáváme během roku, ale masa se nevzdáváme. Rozhodně nejsme vegetariáni a dopřáváme si biftečky. A jinak? To už je klasika, mlsáme cukroví, krájíme jablíčka, zazpíváme si koledy, prostě užíváme si dobrot a hlavně pohody. Jo a ještě drobnost. Letos budeme lít olovo. Mám doma už tři roky koupenou soupravu na tuhle oblíbenou záležitost, takže jí vyhrabu a pustíme se do práce. Jsem zvědav, co nám vzniklé výtvory o nejbližší budoucnosti prozradí,“ dodal Jan Šťastný, v rychlosti se rozloučil s kolegy a kamarády a zmizel z dohledu.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz  

16. 12. 2019 10:00 Autor: VSy
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.