(Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Herec Ladislav Frej je chabrus na srdce, přesto myslí na sex

S úsměvem od ucha k uchu přišel herec Ladislav Frej do malého sálu holešovického Výstaviště, aby se stal spolu s kolegou Pavlem Nečasem kmotrem nového erotického románu Markéty Harasimové Poháry touhy. S chutí přečetl i ukázku z novinky a lehce si usrkl vínka. „Teď už je mi opravdu hej, ale v závěru loňského roku tomu tak zdaleka nebylo. Srdíčko prostě začalo trucovat a takové to pravidelné buch, buch, buch se ozývalo úplně jinak. Sotva jsem byl schopen vyjít jedno patro, takže nezbylo nic jiného, než se podrobit katetrizační ablaci, která měla srovnat onu arytmii. Poprvé se to nepovedlo a až na podruhé byl výsledek optimistický, jsem tu a je mi fajn. A tenhle erotický román si hrozně rád přečtu, protože erotika k životu prostě patří,“ s úsměvem vysvětlil herec.

Vínka si opravdu jen usrkl, ale ne proto, že by byl zapřísáhlým abstinentem. „To opravdu ne. Jednak jsem tu autem a za druhé, přeci jen nechci tu pumpu, co mě pohání moc dráždit. Ano, občas si trošku červeného dám, ovšem s mírou,“ prozradil Ladislav, který nedávno dokončil natáčení seriálu a momentálně je aktivní především na divadelních prknech.

„Hraji třeba ve Studiu DVA, kde mám dvě představení. Hraji krále Jindřicha v Šíleně smutné princezně a Florence Ziegfelda ve Funny Girl, kde vystupuji po boku Moniky Absolonové, kterou mám moc rád. Potkalo mě velké štěstí, že jsem se dostal do skvělé společnosti lidí ve studiu DVA a užívám si to,“ v dobrém rozmaru doplnil Frej, který ovšem nezapomíná ani na oddych a relax, aby se srdíčko opět neozvalo.

„Zaplať bůh, teď se konečně mění počasí a už včera jsme aktivně relaxovali s mojí Gábinkou. Jak říkáme my Brňáci, vypleštili jsme se na zahradu, ona začala natírat po zimě, co bylo třeba a já jsem jí radil. Taková dělba práce u nás dobře a často funguje,“ se smíchem dodal Ladislav Frej a šel splnit své kmotrovské povinnosti.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

15. 5. 2017 15:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.