(Zdroj: Herminapress.cz ) 15x FOTO

Herec Ladislav Potměšil se porval v hospodě. Mame fotky

O tom, že je i ve svém věku herec Ladislav Potměšil chlap každým coulem se mohl přesvědčit pobuda v hospodě, kam si herec sem tam zajde na pivko. Když někdo haní jeho rodinu, neváhá se i ve svém věku s posměváčkem poprat. Ve vypjaté chvilce, kdy celá hospoda sledovala, jak rvačka dopadne, neváhali soupeři bojovat proti sobe dřevěnými židlemi.

To, že je celá rvačka jen fingovaná a odehraje se při natáčení primáckého seriálu Svatby v Benátkách, nemění nic na tom, že se do scény samotné herec Potměšil pěkně obul. Scéna rvačky se točila v jedné venkovské hospůdce, kterou majitel otevřel speciálně pro účely natáčení seriálu. Na rvačku dohlížel kaskadér, který koordinoval herce, aby si neublížili. Jednoho z herců napadlo zdramatizovat scénu tím, že zvedne nad hlavu židli, kterou se bude bránit, což se režisérovi líbilo, tak nápad okamžitě přijal.

„Byla to typická scéna bitky, která vznikne z provokativních hospodských řečí. Na místě jsme s kaskadéry dolaďovali, jak se máme prát. Nakonec jsme na sebe vzali i židle, jen jsme museli dát pozor, abychom se jimi nepomlátili a nezranili ani nikoho z těch, kdo seděli kolem,“ říká Ladislav Potměšil.

Alois Drozd je znechucený ze svého syna. Prošustroval peníze a není schopný zajistit svou rodinu. Tak přišel s prosíkem za starým tátou, aby mu pomohl. Svou snachu a vnučku Alois miluje, ale na syna by nejraději vzal vidle. Když se ale začnou otírat o čest Aloisovy rodiny chlapi v hospodě, nejvíc Jarda Poběda (Jan Szymik), to je jiná. V tu chvíli se Alois neváhá poprat.

27. 7. 2014 06:40 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.