Herec Martin Zounar zhubl nějaké to kilo. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Herec Martin Zounar se dal na hubnutí: Kolik kilogramů už se mu podařilo shodit?

O pár kilo lehčí, ale o to více sršící energií se objevil Martin Zounar (48) ve společnosti svých kolegů z primáckého seriálu Přístav na autogramiádě v nákupním centru, kde herci také rozsvítili Vánoční strom splněných přání a položili pod něj první dárky pro děti z azylových domů.

Osm a půl kilogramů Zounar shodil pomocí detoxikační kúry. "Ještě bych chtěl tak pět kilo dolů. Už v těch 48 letech ten pupek nesplaskne tak dobře. Moji roli automechanika v seriálu Přístav teď čekají trable, hodně veliké, tak i v rámci té role to je příjemná věc. Patří to k tomu. K trablům patří nervy a k těm hubnutí," řekl Super.cz Martin.

Herec se snaží hlavně nejíst v noci, ale jednoduché to pro něj není. "Jím pravidelně, jím dost a v šest hodin končím. Když se vracím z představení kolem jedenácté večer, tak je to trošku peklo. Je potřeba to zaspat," prozradil Zounar, který na akci přišel i s dcerou Claudií (7).

Pozorně si prolistovali knihu přání, poradili se, jedno vybrali a ještě před slavnostním rozsvícením stromku šli dárek koupit. „Jsem rád, že tu můžeme být a splnit přání dětem, které nemají v životě tolik štěstí. Vybrali jsme obrázek osmiletého Dominika a koupili jsme dárek podle jeho obrázku. Takže Ježíšek mu ho teď může pod stromeček přinést,“ vysvětloval Martin s ohledem na svou dcerku.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

18. 11. 2015 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.