(Zdroj: Herminapress.cz ) 11x FOTO

Herec Miroslav Donutil ohodnotil práci syna Martina. Co o něm řekl?

Na předváděčce nového seriálu České televize Četníci z Luhačovic se nečekaně objevil herec Miroslav Donutil i s manželkou Zuzanou. Tentokrát ovšem ne proto, aby shlédl, jak mu to jde na plátně.

„Nejsem tu jako herec, ale divák. Byl jsem zvědav na tenhle film, i když je to jen jeden z dvanácti dílů seriálu a říkám, že se mi líbil. Dobové detektivky mám rád a samozřejmě jsem byl zvědav i na výkony kolegů,“ vysvětlil Donutil. Jedním z oněch „kolegů“ byl totiž i jeho syn Martin. „No, ano. Ale musím říci, že všichni byli výborní. Šlo jim to. Ti mladí jsou určitě talentovaní, a to nemluvím jen o Martinovi,“ dodal s úsměvem Miroslav Donutil. 

„Moc jsem se toho musel naučit, třeba vojenské hodnosti, kdy a jak salutovat, nebo třeba nosit pušku. Ta sice nebyla až tak těžká, ale pronesla se, když ji člověk musel celý den vláčet na rameni. Ale to byl vlastně detail. Zdeněk Cmíral je vlastně moje první velká role a náležitě jsem si jí, přes zmíněné drobnosti, užíval,“ uvedl Martin Donutil, který hraje četníka na zkoušku Zdeňka Cmírala.

Kromě něj se v seriálu objeví další četník na zkoušku Robert Hájek a dále Pavel Zedníček, Vica Kerekes, Igor Bareš, Jiří Langmajer, Karel Dobrý a řada dalších. Výpravný dobový seriál režírovali Biser Arichtev, Peter Bebjak a Dan Wlodarczyk, točil se 200 natáčecích dnů, vystřídalo se v něm na čtyřicet lokalit a zahrálo si v něm 200 herců a na 1500 komparzistů.

Četníci z Luhačovic se začnou vysílat od ledna příštího roku.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

7. 12. 2016 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.