(Zdroj: TV Prima ) 16x FOTO

Herec Petr Štěpán si užil: vražda, jizvy, pitevní stůl! Radši nechtěl vědět, kdo tam ležel před ním

Obří jizvy! Ty předvedl herec Petr Štěpán tuhle neděli v Mordpartě na Primě!  Štěpán byl v roli kouče, který už léta jezdí po republice a přednáší o tom, jak čelit osobnímu vyhoření, jak prožít život naplno. Na jedné přednášce proto v zápalu přednášky dokonce předvedl poprvé svou nahou hruď s téměř dvaceticentimetrovou jizvou po transplantaci srdce!

První jizva, kterou ukázal na přednášce v sále, měřila okolo dvaceti centimetrů a maskéři ji na těle herce vyráběli několik hodin první natáčecí den.

„Mám pocit, že jsme to vyráběli asi dvě hodiny a byla to pro maskérky opravdu velká piplačka, protože nejdřív vyrobily jizvu a pak stříhaly provázek a lepili opravdu každý ten steh,“ prozradil Štěpán.

Jenže když pak herce po jedné přednášce našli mrtvého v hotelovém pokoji, museli ho namaskovat znova jako mrtvolu s obří jizvou po soudní pitvě! A tentokrát skončil s jizvou přes celý trup dosahující bezmála půl metru! Štěpán dokonce v rámci natáčení musel v roli mrtvého na pitevní stůl a jako jediný neměl možnost při scénách využít dubléra z komparzu.

„Nevím, jestli mám v tomhle nějak divnou povahu, ale až zas tak se mě to nedotýká. I ta mrtvola prostě je pořád ještě jako člověk, je to furt naše tělesná schránka. Nechtělo se mi domýšlet, co se tam na tom stole dělo přede mnou, než jsem si na něj lehnul. Ale blbý je, když se člověk zvedne a vidí tam otisk nožů a všech možných nástrojů, je vidět, že tam se patrně dějí opravdu šílenosti, snažil jsem se na to nemyslet. Prostě jsem si tam lehnul a samozřejmě, nebylo to dvakrát příjemné. Už jenom proto, že je to studený kov. Než se scéna natočí, tak to vždycky nějakou chvíli trvá, určitě jsem tam tak hodinu mohl ležet!“ řekl Štěpán. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

3. 5. 2017 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.