Herec Martin Písařík se vrátil od moře nabitý zkušenostmi. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Herec Písařík velí lodi a módnímu molu: Jak to jde dohromady?

Herec Martin Písařík (36) se před pár dny vrátil z Chorvatska, kde trávil trochu jinou dovolenou, než na kterou jsou běžní dovolenkáři zvyklí! Válení na pláži je totiž pro Martina málo akční.

„Udělal jsem si zkoušky na loď. Už je to nějaká doba, co se můžu plavit po Čechách. Teď mám ale konečně taky povolení na moře,“ vysvětloval Písařík. Letos se tedy poprvé vydal do Chorvatska, ozkoušet svoji schopnost přežít na divokém moři.

„Vyzkoušel jsem si tu zodpovědnost. Už vím, co to obnáší, když trochu fouká. Mám před tím velkej respekt. Budu se teď snažit dostat na vodu co nejčastěji,“ míní Martin, který palubu obsadil dvěma kamarády a svojí partnerkou Michaelou.

Martin Písařík za hranicemi sbíral i inspiraci pro svoji módní značku. Málokdo to ví, ale herec, který se už několik let věnuje módnímu návrhářství, je spojený s českou módní značkou a finišuje na přípravě podzimní kolekce. 

„Firma připravuje už dobrého půl roku podzimní kolekci, která bude mít jen málo kusů, taková limitovaná edice. Bude ale rozhodně dost zajímavá, tohle už by mohlo jít i na londýnské molo. Je to tak divný, až je to fashion,“ směje se Písařík a dodává, že nová kolekce bude speciální také díky látce, kterou objevili. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

29. 7. 2015 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.