Na večírku předvedli líbačku. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Herec Podhůrský má opět mladičkou přítelkyni: Bojí se tchána?

Herec Zdeněk Podhůrský (56) je známý tím, že přítelkyně si vybírá podle věku a barvy vlasů. Většina jeho partnerek byly o několik desítek let mladší blondýnky. Na festival do Karlových Varů herec přijel s devatenáctiletou Veronikou.

„Nepřijel jsem sám, je tady se mnou přítelkyně Veronika, která je ve Varech poprvé. Vzhledem k jejímu věku, je jí devatenáct, je celkem normální, že to tady nezná. Takže jsem rád, že ji můžu provést,“ vysvětloval Podhůrský.

Zdeněk se s Veronikou seznámil až po rozchodu s bývalou přítelkyní Ilonou Andrejsovou (28), se kterou byl sedm let.

„Seznámili jsme se v obchodním domě, kam Veronika chodí na brigády. Pracuje tam v jednom salonu. Potkali jsme se v prosinci, asi měsíc jsme se oťukávali a potom jsme zjistili, že bychom spolu chtěli být. No a od března už spolu bydlíme,“ popsal Zdeněk, který nemarnil čas.

Věkově hodně nesourodý pár má trochu problém s rodiči Veroniky, kteří zatím zřejmě nejsou na takového nápadníka své dcery připraveni.

„S maminkou už jsem se několikrát viděl, tu už jsem poznal. S tatínkem jsem se ještě nesešel. Oba jsou mladší než já, takže je mi jasné, že tatínek na to nespěchá. Chápu to,“ sype si Podhůrský popel na hlavu. 

Veronika Zdeňka plně podporuje v práci, a dokonce mu začala pomáhat při přípravě charitativního festivalu pro děti s handicapem, který Podhůrský chystá na srpen.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

14. 7. 2015 13:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.