Herec Jan Přeučil je známý svým chováním gentlemana. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Herec Přeučil učil a naučil: Budou z dvanácti chlapů gentlemani?

Charismatický herec Jan Přeučil (78) se o víkendu snažil naučit finalisty soutěže Muž roku 2015 základům rétoriky, slušného chování a prezentace na veřejnosti. To všechno bude dvanáctka chlapců potřebovat nejen na srpnovém finále soutěže v Náchodě, ale hodí se jim to i v běžném životě.

„Musím říct, že těchto dvanáct pánů působí velice sympaticky. Jsou plní energie, vstřícní, mají smysl pro humor a byli na mé hodině aktivní. Začínají se zajímavě projevovat. Myslím si, že těchto dvanáct mužů by mělo být příkladem pro celou nastupující generaci. Nejenže působí příjemně fyzicky, ale také vnitřně,“ pochvaloval si po hodině Přeučil.

„Snažil jsem se ve své přednášce apelovat na to, aby byli také šiřiteli gentlemanství. Svým jednáním a chováním by měli ovlivňovat celou svoji generaci. To je podle mne smyslem této akce. Pan David Novotný už tuto soutěž zaryl do povědomí národa a já mu moc držím palce,“ dodal Jan Přeučil a vysekl tak poklonu šéfovi soutěže.

Na soustředění do hotelu v Novém Městě nad Metují dorazil Přeučil již tradičně se svou ženou Evou Hruškovou (63). 

„S mojí Evičkou jsme přijeli včera, je z České Skalice a to je kousíček odtud. Teď se zrovna jela podívat za maminkou. Máme Náchodsko moc rádi. V Náchodě mají krásné divadlo, kde jsem několikrát natáčel,“ vysvětlil herec další z důvodů, proč rád přijal pozvání na soustředění soutěže Muž roku 2015.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

28. 7. 2015 09:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.