Snoubenci Roman Tomeš a Michaela Doubravová chystají na léto svatbu a pomalu začínají z přípravami. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Herec Roman Tomeš kategoricky prohlásil: Svatební dort bude, ale od odborníků

 O ruku požádal herec a zpěvák Roman Tomeš (27) svou kolegyni a vyvolenou Míšu Doubravovou (24) přímo na jevišti po skončení muzikálu Osmý světadíl v září loňského roku a svatba se bude konat začátkem června kousek za Prahou. A jelikož není žádný troškař a chce mít na nejdůležitějším dni svého života všechno dokonalé, navštívili oba snoubenci i Clarion Congress Hotel, kde právě probíhala soutěž o svatební dort roku. Právě ten by neměl na svatebním stole chybět.

„Jdeme si sem pro inspiraci. Omrknout, cože se všechno dá vytvořit a pak i následně zkonzumovat. A klobouk dolů, vybrat si tady v té velkolepé nabídce není vůbec jednoduché. Uvidíme, ještě si to dva až třikrát znovu obejdeme,“ vysvětlil Roman. A jelikož je podle slov svých i snoubenčiných sám zdatným kuchtíkem využil příležitost a u jednoho ze stánků se pod dohledem snažil napodobit umění přítomných mistrů cechu cukrářského. Pravda, s válečkem a těstem mu to jakžtakž šlo, ovšem tím jeho um i skončil.

„Mohu Míše i všem svatebčanům závazně slíbit, že dort raději objednám, než abych ho zplodil vlastními silami. Je to přece jen velice náročná práce a děsná piplačka, má-li k něčemu vypadat, a asi bych u toho ani dlouho nevydržel. Ano, dort bude, ale od odborníků,“ kategoricky uvedl Tomeš. Svatba se pozvolna blíží a jak bývá zvykem, následuje i svatební cesta. A kampak že se budoucí novomanželé chystají.

„Na to je ještě sice času dost, ale přiznávám, že o tom uvažujeme a občas povídáme už teď. Karibik to asi nebude, i když je to lákavá záležitost, ale můj sen je Zanzibar. To by se mi líbilo. Zda to klapne se uvidí, ovšem snad to nezůstane jen snem a manžel, tedy budoucí, kývne na souhlas,“ svěřila se Míša a hodila po Romanovi pohledem, po němž by jen necita mohl říci NE.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 1. 2016 14:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.