(Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Herec Václav Jílek dostal roli snů! S nahými dívkami v Průhonickém parku

Průhonický park se oblíbeným místem výletníků, ale také filmařů. A často se tu natáčejí pohádky, ale kdo narazil na štáb filmu Miluji tě modře, nejspíš byl zaskočen, protože se po louce u jezírka sem a tam pohybovaly nahé nymfy.

A dvě z nich si dokonce mezi sebe vzaly hlavního hrdinu v podání Václava Jílka a oblažovaly ho. Podívaná to byla krásná! Jen jedna stará paní vykřikovala, že něco takového nezažila ani za Hitlera, ale podobně jako většina kolemjdoucích šla po chvíli opět kolem, aby jí neušlo, co se při natáčení bude ještě dít. 

Nutno říct, že tato úvodní scéna filmu navozuje atmosféru slavného obrazu Snídaně v trávě a vůbec kolem galerie a výtvarného umění se film doslova točí. 

Na  filmu Miloslava Šmídmajera Miluji tě modře se podílel kameraman Asen Šopov, architekt Adam Pitra, výtvarnou koncepci připravila Lucie Ulíková. Hudbu k filmu napsala a nazpívala držitelka Oscara Markéta Irglová. V hlavních rolích se představí Václav Jílek, Denisa Nesvačilová, Rostislav Novák ml., Taťjana Medvecká, Vladimír Kratina, Hana Vagnerová a další.

V kinech se film promítá od 26.února.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

31. 1. 2017 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.