Vladimír Polívka byl hostem Jana Krause v jeho pořadu. (Zdroj: TV Prima ) 4x FOTO

Herec Vladimír Polívka se potil na červené pohovce. Statečně odolával všetečným otázkám Jana Krause v jeho show

Idol dívčích srdcí, herec Vladimír Polívka (26) se představil v dalším dílu Show Jana Krause, který uváděla televize Prima.

„Vladimíra znám od útlého dětství, tak útlého, že si ani nepamatuje, že ho znám!“ uvedl Vladimíra Jan Kraus a vysvětlil, že jeho rodiči jsou Chantal Poullain a Bolek Polívka. „To je potřeba říct, jinak by lidi nevěděli, co si mají myslet,“ dělal si s vážným obličejem legraci mladý herec. „Tím se netrap, rodiče nezapřeš…“

 Od rodiny přešel moderátor k divadlu a zmínil Vladimírovu hereckou kariéru, například roli rytíře des Grieuxe v Manon Lescaut. „Tuhle roli si já u sebe neumím představit,“ narážel na svůj vzhled Jan Kraus. Zcela nečekaně v rozhovoru přeskočili na pražskou Zoo, odkud kvůli voliéře poškozené sněhem ulítli vzácní ptáci. A dalším prudkým obratem v konverzaci bylo téma vztahu k matce a mateřství – Vladimír lásku dítěte k matce vyjádřil zajímavou teorií: „To je taková neopodstatněná láska,“ a zamotal se do další teorie, ve které zpochybnil náročnost porodu a zda „je to nějaký výkon“.

V tu chvíli se už do mladíka pustily i další host show duo Kamelie a moderátor raději ukončil diskuzi slovy: „Vladimíre, pro Tebe porod v každém případě žádný výkon nebude… Tvůj podíl na porodu bude jen příjemný!“ 

Vladimír pak vyprávěl o tom, jak se dostal do Kanady, a tím vlastně k herectví – cestou, na níž se nejprve musel oprostit od vlivů rodičů a okolí, aby dospěl k tomu, že ho herectví baví a že právě tomu se chce věnovat. Povídání se sympatickým synem velmi slavných rodičů skončilo smíchem při vyprávění Jana Krause o tom, jaká je Chantal Poullain řidička. „A pozdravuj rodiče, oba!“ ukončil společné povídání s mladým hercem. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

3. 3. 2016 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.