(Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Herečka Alena Doláková se prošla na červeném koberci v londýnském Odeon Theatre

Česká herečka Alena Doláková se ve čtvrtek 11. května 2017 večer prošla po svém prvním červeném koberci, a to hned v londýnském Odeon Theatre na Leicester Square při premiéře anglického filmu Interlude in Prague, ve kterém si zahrála jednu z rolí. 

"Do tohoto filmu mě obsadili velkou náhodou. Přijela jsem do ČR vyzvednout si na týden si americká víza. Najednou mi zazvonil telefon, že mám další den casting na Barrandově. Tak jsem oprášila britský akcent - a vyšlo to! Místo týdne jsem v Praze zůstala dva měsíce," říká k natáčení Alena Doláková, která v současnosti žije v USA. Spolupráci s režisérem Johnem Stephensonem si nemůže vynachválit. "Je to jeden z nejlaskavějších lidí, které jsem kdy potkala. Na place panovala příjemná rodinná atmosféra," říká.

V anglickém filmu si Alena Doláková zahrála mimo jiné také po boku českého herce Jiřího Mádla. "Setkání s Jirkou pro mě bylo velkou inspirací. Oba dva jsme takoví šprti přes jazyky a rádi cestujeme, tak jsme si padli do noty," dodává Doláková. 

Informace o filmu Interlude in Prague

Historické drama o skutečném příběhu z Mozartova života, který stojí za vznikem opery Don Giovanni. Režie: John Stephenson 

Hrají: James Purefoy, Samantha Barks (mj. Bídníci), Morffyd Clark, Jan Révai, Kryštof Hádek, Alena Doláková, Jiří Mádl aj.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

19. 5. 2017 16:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.