Milan Peroutka, Bára Mottlová (Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Herečka Bára Mottlová okouzlila mladého Peroutku! Toho pro sebe ale urvala nejvěrnější fanynka

Slavnostní premiéru dobrodružného filmu Ben-Hur navštívilo i mnoho známých tváří. Hudebník Milan Peroutka, frontman kapely Perutě, vzal sice do kina svoji babičku, nicméně v kině IMAX ho okouzlila jiná žena, a to krásná herečka Bára Mottlová. Malý věkový rozdíl, dle Milanových rozzářených očí, by zřejmě nevadil. Příběh o bojovníkovi Ben-Hurovi si nenechala ujít také herečka Ivana Jirešová, herečka Zuska Velichová, Libuše Šmuclerová nebo zpěvačka Natálie Kocábová.

Snímek Ben-Hur je epický příběh o stejnojmenném hrdinovi, kterého křivě obviní jeho nevlastní bratr ze zrady. Na souboj bratr proti bratrovi byl zvědavý i zpěvák a frontman kapely Perutě, Milan Peroutka. Ten pro jistotu pozval do kina i mnoho svých fanoušků a také svoji milovanou babičku! Hodný to vnuk. Milanovu pozornost ale vzápětí odlákal někdo jiný. Na premiéru snímku se vypravila i herečka Bára Mottlová, a ačkoliv přišla v doprovodu někoho jiného, s Milanem si před filmem dlouho povídala. Úsměvy a lichotky stejně jako blesky fotoaparátů létaly vzduchem, ale bohužel k pokročilé hodině se ti dva museli rozdělit a jít sledovat film. 

Na nelítostný souboj dvou nevlastních bratrů byla zvědavá i herečka Ivana Jirešová. Na premiéře jste mohli potkat i její mladší kolegyni z růžovky, Zusku Velichovou. Sličného bojovníka Ben-Hura si přišla okouknout i generální ředitelka mediálního domu Libuše Šmuclerová nebo zpěvačka Natálie Kocábová.

Film Ben-Hur můžete navštívit v multiplexech Cinema City od 25. srpna. Pokud si však chcete vychutnat tento filmový zážitek v té nejlepší kvalitě a na největším plátně v České republice, navštivte kino IMAX. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

24. 8. 2016 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.