(Zdroj: TV Prima ) 33x FOTO

Herečka Čížkovská zkolabovala! Pomohli jí kolegové a záchranka! Co se stalo?

Protagonisté nového seriálu TV Prima z lékařského prostředí s názvem Modrý kód, který odstartuje na televizních obrazovkách už tuto sobotu večer, se ještě před jeho premiérou sešli v areálu Golf klubu Praha. Ne proto, aby si zahráli oblíbený sport, ale aby si vyzkoušeli své lékařské znalosti v praxi a také se zúčastnili představení a zahájení seriálu KTRC terénních běhů. A právě téměř ďábelské běžecké tempo, které nasadila po startu běhu seriálová kantýnská Dáša neboli Eva Čížkovská, se jí vymstilo.

„Makala jsem naplno a do běhu dala všechno. Bohužel tělo, nebo vlastně noha, nevydržela a zlomila jsem si bérec a přetrhala vazy. Byla to děsná bolest, takže se nebylo co divit, že jsem zkolabovala. Ovšem vše dopadlo, díky kolegům a odborníkům ze záchranné služby dobře a už jsem zase fit,“ s úsměvem vysvětlila herečka Eva Čížkovská, když bravurně seskočila ze záchranářských nosítek.

Stejně dobře jako svou roli v Modrém kódu zvládla i roli„vážně“ zraněné běžkyně. Ještě před příjezdem záchranky jí velice aktivní první pomoc poskytli kolegové ze seriálu.

„Sice hraji chirurga doktora Hofbauera, ovšem přiznávám, nebylo to úplně ono. Rozhodl jsem se, a to zcela vážně, že rolí v seriálu moje doktořina neskončí. Rád bych absolvoval profikurz první pomoci. Kdoví, kdy člověk bude tyhle znalosti potřebovat a jelikož mám rodinu, tak to pro mě platí dvojnásob. Myslím si, že základy první pomoci by měl znát každý,“ nechal se slyšet Marek Němec.

Odhodlaně se k běhu i pomoci bližnímu postavila také Eva Burešová. Ta sice neprchala s větrem o závod, v červnu totiž porodí syna a přeci jen se musí šetřit, o to větší energii věnovala své „zraněné“ kolegyni.

„Hraji zdravotní sestru, takže nebylo, co řešit a jsem ráda, že společnými silami, jsme Evu Čížkovskou vytrhli z vážných zdravotních problémů,“ uvedla, jak jinak, než se smíchem, Burešová.

Elánem a nadšením se vlastně prezentovali všichni aktéři akce, třeba David Gránský, Eva Josefíková, Sabina Laurinová, Sandra Nováková a další. Na všech bylo vidět, že nový seriál z nemocničního urgentního příjmu je nejen bavil, ale mnohé věci se naučili, což kvitoval třeba ředitel záchranné služby Petr Kolouch, nebo zprostředkovaně i ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

24. 3. 2017 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.