Herečka Eliška Balzerová podporuje mladé herce i mimo divadlo. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Herečka Eliška Balzerová sleduje aktivity svých kolegů: Koho teď měla v hledáčku?

Ředitelka Divadla Na Fidlovačce, Eliška Balzerová (66) nejen skvěle vede divadlo, hraje v jeho inscenacích, ale také sleduje mimodivadelní aktivity svých herců a dovede je v tom podporovat.

Jednou z takto podporovaných je aktuálně herečka, spisovatelka a momentálně tanečnice v show StarDance Marie Doležalová (28), která je dle Balzerové extrémně kreativní člověk.

„Musím na Marušku prozradit, že spolu s jednou kolegyní zařídily, že se u nás v divadle nekouří v klubu, takže všichni kuřáci musí jít na dvoreček. A ona chodí také na ten dvoreček. Takže my všichni tam máme dobrý vzduch,“ pochválila Balzerová svoji kolegyni.

Finančně podporovala i spisovatelskou snahu mladé kolegyně. „S jednou kolegyní se daly dohromady a psaly Deník Fidlovačky. Zpovídaly kolegy, pořád něco psaly a seděly u počítače. Mně se to moc líbilo, dokonce jsem jim to platila. Dávala jsem jim pětistovku, aby to mohly vytisknout,“ vzpomíná Eliška. 

Eliška Balzerová se tedy vůbec nediví, že se stejnou vervou se Marie Doležalová zakousla do tancování a ve StarDance s Markem Zelinkou odvádí skvělé výkony. Však také neodolala a ráda přijala pozvání na jeden z tanečních večerů.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

2. 12. 2015 08:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.