(Zdroj: Herminapress.cz ) 18x FOTO

Herečka Eva Čížkovská si na malování vajíček pozvala exkluzivní hosty! Sbírka za prodej vynesla pěkné peníze

Kraslice, sladkosti, domácí pečivo a hvězdy Prima TV! To vše si užili zákazníci NG Myslbek na Velikonočním speciálu charitativní akce Dobro+ty pro charitu, projektu Konta Bariéry. Patronku dobrot Evou Čížkovskou a její „workshop“ malování vajíček přišla podpořit také herečka Kristýna Frejová s dcerou Rachel a Jan Mühlfeit, člen dozorčí rady Konta Bariéry.

Eva Čížkovská a herečka Kristýna Frejová malovaly velikonoční vajíčka, prodávaly sladkosti a domácí pečivo, které vlastnoručně pekla patronka Dobrot. Zákazníci se sami rozhodli kolik za pečivo a vajíčka zaplatí a přispějí tak Kontu Bariéry. Výtěžek velikonočního speciálu je téměř deset tisíc korun. Peníze pomohou handicapovaným dětem.

„Dobro+Ty v sobě spojují příjemné s užitečným. Každý měsíc dělají radost hned dvakrát. Jednak dárcům, kteří si nakoupí výborné pečivo, a především dětem, které neměly tolik štěstí a potřebují pomoc. Během dvou let se kolem Dobrot navíc rozrostla skupina stálých zákazníků a pravidelných dárců. Také mě velmi těší, že nás u příležitosti speciálních akcí vždy podpoří mí herečtí kolegové a další osobnosti,“ říká Eva Čížkovská. 

Dobro+Ty pro charitu pořádá Konto Bariéry již dva roky. Díky neuvěřitelnému elánu patronky projektu Evy Čížkovské, našim partnerům a štědrým dárcům jsme pomohli již dvěma desítkám dětí s handicapem. Tradiční akce probíhá každý měsíc v Nákupní galerii Myslbek. Návštěvníkům, kteří tudy spěchají do práce nebo do některého z obchodů, nabízíme výborné pečivo od našich partnerů. Cena dobrot je dobrovolná a jejich nákupem dárci podpoří vždy konkrétní dítě se zdravotním postižením. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 4. 2017 00:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.