(Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

Herečka Irena Machová je na sebe naštvaná! Chcete vědět, co jí trápí?

Herečka Irena Machová, kterou můžete nyní vídat v roli pěkně protivné paničky v seriálu Ohnivé kuře, usoudila, že je čas něco se sebou udělat. Dva porody za sebou, při natáčení a v divadle tuny líčidel na obličeji herečce s krásnýma očima opravdu neprospívají.

„Je to tak. Zjistila jsem, že moje pleť po třiceti pěti letech zasluhuje odbornou péči a že s obyčejnou Niveou už si asi nevystačím. Já se v civilu vůbec nelíčím, pleť je zvyklá stále dýchat a když na mě potom v maskérně nanesou líčidla, vůbec se v tom necítím dobře. Vystoupí mi moje mladé vrásky a stáří je o krok blíž,“ smála se herečka, která si pro odbornou pomoc zašla na Kliniku krásy Anděl, „tady na klinice chci využít procedury, které pečují o pleť. Jsem herečka a vzhled mě živí, proto to nesmím opomíjet.

Na Klinice krásy mohou herečce také pomoci zpevnit břicho, které po dvou porodech není už to, co to bývalo.

„Vždycky jsem měla představu, že mám silná stehna a velké břicho. Stehna mě už pustily, ale mám po mamince dáno, že mám oblejší bříško. A teď ještě navíc po dvou dětech….Břicho je určitě partie, na které musím zapracovat,“ zdravě se naštvala Irena Machová. 

Herečka zatím cvičí doma a živou zátěž jí dělají její dvě malé děti. Doufá však, že jí jednou zbyde čas i na posilovnu a zkrášlující procedury. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 3. 2017 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.