(Zdroj: TV Prima ) 15x FOTO

Herečka Jitka Schneiderová pyká za dvanáct let starou tragédii!

Pyká za dvanáct let starou tragédii! Herečka Jitka Schneiderová zažije v nejnovějším díle Mordparty nejděsivější chvíle svého života. S roubíkem v ústech skončí přivázaná k židli a mířit na ni bude pistole! S Jiřím Bartoškou hrála Jitka Schneiderová společně před kamerou v Mordpartě po letech. „Potkali jsme se před kamerou po strašně dlouhé době, ale s Jiřím je to jedno, protože je velmi příjemný člověk a výborný herec, takže se s ním člověk cítí moc dobře! “ směje se Jitka.

V pátém díle nazvaném Teambuilding vyrazil štáb do bývalého vojenského prostoru v Jincích. V jedné z opuštěných budov se o víkendu začátkem ledna natáčely scény, ve kterých herečka Jitka Schneiderová a ostatní herci skončí v rámci hry svázaní a se zakrytýma očima, jako by byli slepí! Jitku Schneiderovou bez milosti přivázali k židli a musela takto vydržet téměř tři hodiny. Kam až hra zajde? „Celkově byla scéna opravu velice nepříjemná, a tím, jak se člověk nemůže hnout, navíc tam byla obrovská zima a velice neutěšené prostředí, tak jsem byla ráda, že tu scénu mám za sebou. A protože jsme to chtěli natočit dobře, tak jsem na té židli strávila přes dvě hodiny, a to tedy nebylo vůbec příjemné, protože aby na sebe záběry navazovaly, tak musely být úvazy pořád stejné a musela jsem v nich vydržet celou dobu,“ prozradila Jitka Schneiderová.

Doktorka Lívie Kudelová, kterou sympatická herečka v seriálu hraje, měla psychologickou praxi. Tu ale nakonec sama za podivných okolností uzavřela. V roce 2004 se totiž jeden z jejích klientů po psychotické epizodě zamkl v domě a svou ženu a dítě ohrožoval zbraní. Manželku nakonec zastřelil a sám se oběsil ještě před tím, než přijela policie. Obvinění nepadlo, byla zbavena odpovědnosti, ale existovalo podezření, že Kudelová podcenila léčbu.

„V každém oboru, který pracuje s lidskou duší nebo výchovou a zodpovědností za druhé, musí být tato situace strašně těžká. Obvinění za nedbalu péči je přece tak těžké prokázat. V té chvíli mi šlo o holý život, takže tam rovina obvinění ze zanedbání péče nebyla podstatná“ řekla Jitka.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

10. 5. 2017 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.