(Zdroj: Archiv Darina Ničová ) 8x FOTO

Herečka Ničová se vrhla z několikakilometrové výšky! Nezapomněla dolů seslat i nemravná gesta

To, že herečka Darina Ničová není žádná křehká květinka, víme. Svou odvahu prokázala již při svých cestách po celém světě, kdy neváhala a vyjela do nebezpečných míst pouze za doprovodu své krosny. Tentokrát se vydala ještě dál, opustila pevnou půdu pod nohama a s instruktorem vyskočila z letadla a užila si několik kilometrů volného pádu! 

Ačkoli letošní podzim slunečnému počasí moc nepřeje, Darině se podařilo trefit do dne, kdy bylo nebe bez mráčku a ideální podmínky na skok padákem. O téhle neohrožené krásce je známo, že jde do všeho naplno, takže si řádně užila i svůj let a po pár prvních vteřinách strachu si ani na obloze neodpustila srandičky a obscénní gesta.

„Život se musí žít naplno, i když kolem zuří tlaková bouře!“ Směje se Darina svým nebeským výstřelkům a dodává: „Skákalo se za Mostem, moc jsem se těšila. Během seskoku mi instruktor ukazoval České středohoří, to mi bylo v tu chvíli úplně jedno. Zalíhalo mi ucho a zvyšoval se tlak. Na ten můj přirozeně nízký tlak to bylo doplnění rezerv, takže po seskoku jsem se udržela na nohou a vlasy jsem měla ztupírované jako po litrech laku. Samozřejmě jsem si celou akci nechala zvěčnit na video i vyfotografovat, a nemůžu se ubránit veselé náladě už jenom při shlédnutí záznamů.“

Jak známe tuhle divošku, určitě to není její poslední akční zážitek, otázkou je jen, do čeho se pustí příště. S divokými lvy se už kamarádila, že by třeba koupel se žraloky? 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 12. 2017 15:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.