Jitka Schneiderová míří na festival do Karlových Varů. (Zdroj: Herminapress.cz/Instagram ) 4x FOTO

Herečka Schneiderová ve Varech: Plány s Richardem Gerem!

Herečka Jitka Schneiderová (42) se již v zítra objeví v Karlových Varech na zahajovacím večeru jubilejního 50. ročníku filmového festivalu.

„Ty Vary jsou pro mě třešnička na dortu. Já si tam s kamarádkami užívám ty krásné ženské radosti a těším se na to celý rok. Bude to letos zase velká jízda!“ nemůže se dočkat herečka.

Přípravy na festival rozhodně nepodcenila. Loni Schneiderová oblékla na zahájení šedý model od Ivany Mentlové, která je dvorní návrhářkou modelky a Miss World 2006 Taťány Kuchařové, v pátek vynese rudou róbu od mladých designérů vystupujících pod značkou LaFormela.

Jitka Schneiderová dodává, že tento rok by chtěla osobně poznat hollywoodskou hvězdu Richarda Gera (65), který už ode dneška ve Varech je, jak jsme vás informovali, stihnout vidět více filmů a omezit ponocování na večírcích. Sama se ale tomuto předsevzetí už teď směje.

V Karlových Varech se herečka zdrží jenom pár dní, protože ji čeká natáčení.

„Celý zbytek léta mám pracovní a budu odjíždět natáčet i z festivalu. Točím film a seriál. K tomu budu hrát divadlo na Vyšehradě a připravuju se na jednu velkou podzimní akci,“ vypráví Jitka tajuplně. Dovolená je tedy nedohlednu.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

2. 7. 2015 19:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.