(Zdroj: Herminapress.cz ) 19x FOTO

Herečka Soňa Norisová si z Modravy odskočila do Malostranské besedy

Oblíbená vokální skupina Fragile se vrátila do Malostranské besedy. A cappella formace v čele s populární herečkou Soňou Norisovou a dalšími osobnostmi slovenské televizní a divadelní scény opět pobavili pražské publikum svou nezaměnitelnou živelnou show.

"Na Slovensku jsme hodně známí, své fanoušky jsme si získali už i v Čechách. Proto se sem rádi vracíme,“ řekla oblíbená herečka při koncertě v Malostranské besedě a myslí, že pro diváky je zajímavé hlavně to, že veškeré tóny jsou tvořeny pomocí hlasů. Proto skupina nese název Fragile, což v překladu znamená "křehký". "Má to vyjadřovat, že hlas je křehký nástroj," vysvětluje. 

Skupinu Fragile vede dirigent a producent Braňo Kostka a tvoří ji populární osobnosti, které můžete znát z různých televizních seriálů, muzikálů a divadel: Soňa Norisová, Jana Golis, Helena Krajčiová, Svetlana Rymarenko, Slavo Košecký, Martin Madej a Jožo Hečko. Za svou originální tvorbu byli již v minulosti několikrát oceněni. Například již dvakrát se stali Hudební skupinou roku v diváckých cenách OTO, dále jsou držiteli Krišťolového krídla za album roku či jsou společně s Richardem Müllerem čtyřnásobní majitelé platiny za alba Hlasy a Hlasy 2. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

31. 8. 2017 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.