(Zdroj: Archiv Alena Maršíková Fingerhutová ) 13x FOTO

Herečka Štěpánka Fingerhutová dohnala mámu k slzám! O co šlo?

Na svou maminku Alenu je pyšná mladá herečka Štěpánka Fingerhutová. Sestřička z Ordinace v Růžové zahradě spolu se svými bývalými spolužáky pokřtila Aleně Maršíkové Fingerhutové její sešit s energetickými a harmonizujícími omalovánkami s motivačními texty a afirmacemi s názvem Kruhy andělského štěstí pro pozitivní mysl.

„Maminka je terapeutkou a lektorkou duševního rozvoje a duševní hygieny. Využívá komunikace s anděly a jejich vedení pomocí vědomého automatického psaní a kresby. A stalo se, že jsme se jednou večer vrátila z divadla a mamka seděla u stolu a kreslila a kreslila. Kupovala pastelky, třeba i po jedné, jak jí barvy docházely. Pod rukama jí vznikaly obrazce, které působily velice uklidňujícím dojmem a zároveň motivovaly k přemýšlení a činnosti. Mamča dala obrázky do sešitu a vznikly krásné omálovánky. Jsem na mámu hrdá a i proto si přeji, aby se omalovánky Kruhy andělského štěstí prodávaly,“ uvedla kmotra omalovánek Štěpánka Fingerhutová, která svým přáním dohnala mámu až k slzám.

„Před pár lety jsem křtila knihu Život pod křídly andělů a hodně mi to změnilo život. Chodí mi zpětné vazby od čtenářů, jak jim kniha pomáhá na cestě životem. Jsem přesvědčená, že i kruhy Andělského štěstí budou mít lidi rádi a dopomůže jim to najít klid v dnešní uspěchané době,“ řekla Alena Maršíková Fingerhutová, lektorka jógy, autorka omalovánek, ale také 333 rad pro šťastný život a meditačního CD Kód štěstí.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

18. 6. 2018 15:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.